Mobilny serwis aut ciężarowych Europa

Mobilny serwis aut ciężarowych Europa

Na rynku pojawia się coraz więcej mobilnych serwisów aut, w tym również ciężarowych. Pojazdy serwisowe wyposażone są we wszystkie niezbędne narzędzia i przyrządy, aby poradzić sobie z każdą naprawą. Ważni są również doświadczeni mechanicy, którzy posiadają szeroką wiedzę z zakresu napraw.

Mobilny serwis aut ciężarowych Europa – zakres usług

Serwis dojeżdża na miejsce awarii, przeprowadza kompleksową diagnostykę i naprawę samochodu ciężarowego już na miejscu awarii. Naprawi dla Ciebie zarówno manualną jak i automatyczną skrzynię biegów, układy Adblue, elektronikę samochodu ciężarowego. Serwis ponadto wymieni za Ciebie sprzęgło, piasty kół, elementy silnika, tylnego mostu i skrzynię biegów. Naprawi układy pneumatyczne i hamulcowe.

Mobilny serwis aut ciężarowych Poznań

Przebieg zgłoszenia awarii

Reakcja na zgłoszenie obejmuje czas, jaki potrzebny jest do zorganizowania części potrzebnych do naprawy pojazdu. Serwisy działają zazwyczaj na terenie całej Polski, jak również w wielu państwa UE. Zalecane jest, by pozostać w miejscu docelowym i poczekać na mechaników, którzy dostępni będą w najbliższym miejscu pojazdu. Serwisanci zabiorą ze sobą wszystkie potrzebne do naprawy części i usuną zalegającą awarię. Sama naprawa nie jest zwykle równie stresująca co czas oczekiwania na fachową pomoc, jednakże warto oddać się w ręce firmy z Poznania, która posługuje się możliwie najszybszymi środkami transportu dostępnymi w Polsce

Wszystkie jednostki wyposażone są w terminale płatnicze dla wygody kierowców posługujących się odmiennymi walutami lub nie posiadającymi przy sobie gotówki.

Mobilny serwis aut ciężarowych Poznań oferują szerokie udogodnienia. Każda przeprowadzona przez fachowców naprawa wykonywana jest zarówno przy pomocy części nowych i używanych (dla zwolenników nieprzepłacania). To, że serwisy aut ciężarowych działają na terenie całej Europie przynosi udogodnienie w postaci skróconego czasu oczekiwania na przybycie specjalisty-mechanika. Pomoc, co bardzo ważne, zapewniana jest całą dobę – firmy zdają sobie bowiem sprawę, że usterka może się zdarzyć nawet na bardzo ruchliwej trasie. Dla komfortu kierowców firmy oferują szybkie wykonanie zlecenia i usunięcie pojazdu z kłopotliwej drogi.

Author: admin